BIO

Aktuální sestava:

Martin "Kraty" Krátoška - zpěv

Lukáš "Skeleton" Pech - bicí

Martin "Efem" Buřič - basa

Vít "Viktor" Hrnčíř - kytara

Petr "Wally" Valek - kytara

 

EX členové

Dan "Hrot" Hron - bicí

Jan "Guzz" Bareš - kytara

 

Kapela vzniká koncem roku 2015 spojením bývalých členů formací Bastards Way, For Sale, Hackdown a Swarm, hrajících post-metalcore/hardcore s texty inspirovanými reálným životem a překážkami s ním spojenými…

 

 

2016

Zavření ve zkušebně se sehráváme, tvoříme…

2017

První koncert probíhá 6. ledna v Pelhřimově, na nějž navazuje Hardcore Warriors tour. Přes rok koncertujeme po celé republice.

V květnu vychází naše prvotina s názvem R.I.P.

Namotivovaní pořádáme v září vlastní „Heartless Night“, která sklízí skvělé ohlasy.

V prosinci nahráváme u Sada první plnohodnotné EP.

 

2018

Leden 2018 patří přípravám a samotnému natáčení prvního klipu k singlu „Broken“, který vyšel 22. února. Opět sklízí pozitivní ohlasy, za což jsme velmi vděční.

Zkraje roku jsme přizváni k účasti na minitour s kapelou Hazardoom, opět koncertujeme v různých koutech republiky. Ucházíme se o o účast na legendárním Fajfestu prostřednictvím magazínu Fakker, obsazujeme nakonec krásné 4. místo.

Březen se nese ve znamení další „Heartless Night“, snažíme se skloubit volný čas, stěhování, tvorbu a koncertování.

 

V září pořádáme další „Heartless night“, kterou chceme zpravidelnit na 2x za rok. Na pár koncertech, už za Guzze, který se pilně věnuje leteckému výcviku a šíleným testům, na kytaru zaskakuje Víťa a zvládá to nad očekávání.

 

Poslední koncert roku 2018 hrajeme koncem listopadu v Lomnici nad Popelkou. Po dohodě je to poslední akce i pro Hrota, který startuje novou etapu života stěhováním do Prahy a změnou práce.

Když už se řeší co jak dál, domlouváme se s Víťou, že nahradí Guzze nastálo, protože zjišťuje, že v danou chvíli nejde současně dělat piloťák a aktivně hrát.

Ke konci roku 2018 doplňuje sestavu Luke na bicí, začínáme znovu zkoušet, řešíme zvuk a gear, plánujeme vydání klipu, merche...

 

2019

V první polovině ledna nahráváme s Damiánem Kučerou singl „I am afraid, that I am nothing to you“ , kde chceme představit novou sestavu a směr, kterým se chceme vydat.

Koncertní rok 2019 pro nás začíná 15.2.2019 v Domažlicích, kde se představujeme poprvé v nové sestavě a hned dny na to točíme klip k singlu v pacovské zámecké kapli.

 

23.3.2019 pořádáme už čtvrtou „Heartless night“, tentokrát v domácím Pacově kdy nakonec došlo i na předpremiéru klipu a poprvé máme k dispozici vlastní merchandise (trička, kulichy, placky a samolepky). Akce se moc povedla. 27.3.2019 je oficiálně uvolněn klip k songu "I am afraid that I am nothing to you", který sklízí kladné ohlasy a je uveřejněn i na metalové TV Rebel.

 

Pravidelně koncertujeme, tvoříme. Odehráváme své první větší festivaly jako Hubertka openAir nebo OrthodoxFest.

V polovině léta nahráváme singl „It can´t be life“ a hned k němu videoklip, který vypouštíme ven začátkem září. K němu pořizujeme další várku triček s motivem pro singl.

 

Přistupujeme ke změnám vybavení, přecházíme plně na digitál a pořizujeme in-ear monitory. To sebou nese i přizvání do našich řad kamaráda Pepu Peppecko Pecha, který se o nám stará o nástroje a techniku. Začíná s námi jezdit jako technik a zvukař. Nese to své ovoce.

Konec roku se nám vydařil a poslední koncert odehráváme 25.12. v Jindřichově Hradci.

2020

Hned první víkend v lednu se zavíráme do studia, opět u Damiána Kučery na Slapech. Po domluvě nahráváme novou věc s názvem „My Last Goodbye“ a k tomu ještě reedici songu „Broken“, který je pro nás srdcovou záležitostí.

 

Myšlenka vydání vlastního EP dostává konkrétní podobu. 5 tracků je připravených, pracujeme na grafických pracích, propagaci a dokončujeme novou podobu stageshow pro nadcházející sezonu.

Hned týden po studiu jsme natočili náš čtvrtý videoklip k již zmíněné skladbě. Čekáme na střih a těšíme se na finální verzi.

 

Koncem února jsme započali spolu s kapelami Anthems a Crippled Fingers „Skullcrusher Tour“, kde jednou ze zastávek mělo být už šesté pokračování akce „Heartless night“ doma v Pacově.

 

Bohužel po koncertě v Brně (7.3.2020), který měl mimo jiné skvělou atmosféru, došlo k zastavení kulturního života v Česku, tím pádem ke zrušení rozjetého tour i všech dalších domluvených koncertů.

V karanténě nakonec vydáváme první EP „Misery“ a odehráváme online stream ze zkušebny. Vyhlížíme uvolnění zákazů a možnost koncertování.

12.6.2020 odehráváme první možný po-lockdownový koncert v Modré Vopici, který je velmi kladně hodnocen např. Klubovnou a dostáváme se do povědomí.

V srpnu uvolňujeme další videoklip k songu „Flower“, odehráváme pár koncertů, které kličkují mezi pravidly a ceníme pořadatele, kteří se vůbec do nějaké akce pustí.

 

Poslední akci odehráváme v Táboře na „Žižkově vraždícím palcátu“. Je jasné, že ani podzimní „Heartless Night“ se konat nebude.

Velký úspěch pro nás znamená přizvání jako support na křest nového alba kapely SKYWALKER spolu s Glad For Today. Nemožnost koncertovat využíváme ke tvoření a vzniká další singl „A.I.N.I.D.“ 

Bohužel i prosincové koncerty jsou zrušeny, nahráváme nový song (jak jinak než u Damiána) a točíme k němu videoklip. Tentokrát si za kameru stoupl Milan Vopálenský. Vyhlížíme snad lepší rok 2021…

2021

Nový rok začínáme premiérou klipu „A.I.N.I.D.“, který sklízí úspěch a stává se hitem.

 

Pokračujeme ve spolupráci s Klubovnou, tvoříme nové věci, domlouváme termíny nahrávání, řešíme případné koncerty a doufáme, že snad v polovině roku budeme moct začít opět koncertovat.

 

V půlce února vydáváme livestream z kina a snažíme si tak alespoň trošku připomenout, jaké to je hrát na podiu. Jdeme do studia k Ronymu Janečkovi a nahráváme u něj singl "Do You Remember", ke kterému koncem března vychází i klip. Začínáme koketovat s melodickými a čistými vokály.

 

Nově domluvené koncerty se díky vývoji pandemie přesouvají nebo rovnou ruší. Zavíráme se tak opět do studia a vzniká další singl "Loner In Black Clothes". Spolu s klipem vychází v červnu. To už se koncertní sezóna zase rozbíhá. Odehráváme set na Fabrika HardcoreFestu, velká čest a zkušenost pro nás byl slot na FajtFestu spolu s jeho afterparty v Modré Vopici.

Stíháme hrát ještě v Táboře, Chválkově, Pelhřimově, Novém Kramolíně, Číhovicích, Smilových Horách (dokonce z nás byla i svatební kapela), Praze a Karlových Varech

 

V říjnu jdeme nahrát singl s názvem "Insomnia" a vymýšlíme k němu klip.

 

Posledním koncertem roku je pro nás přeložený křest desky Late Eternity kluků ze Skywalker, který odehráváme 12. listopadu ještě spolu s Glad For Today před vyprodaným Rock Café v Praze.

 

Jako dárek den před Štědrým dnem vypouštíme další letošní singl s videoklipem k songu INSOMNIA a rok 2021 tak ukončujeme čtyřmi klipy a streamem na našem YT kanále.

 

2022

V první půlce ledna konečně spouštíme tento web, kde najdete vše potřebné na jednom místě. Děláme speciální DIY edici našeho merchandise a vyhlížíme naplánované koncerty. Volný čas jsme využili k upgradu vybavení a tvorbě nové muziky. Uvidíme co tento rok přinese...